> AC current transducer CHY-1000AY0, 2000AY0, 3000AY0
Ampliar
Productos Categoría
Transductor de corriente
0-10VDC Output
0-5VDC Output
0-1000A Input
0-15A Input
1000-5000A Input
4~20mA DC Output
Special Output
Split core type
DC Pulsating
Transductor de tensión
0-600V Input
1000V Input
1000V-8000V
3phase AC Voltage Transducer
4-20mA Output
AC Transductor de tensión
DC Transductor de tensiónr
Din Rail Voltage Transducer/Sensor
PCB Voltage Transducer/Sensor
Pulsating AC Voltage
Pulsating DC Voltage
Single & Two Phase
Fuga transductor de corriente
03.Analog Output
0-20mV Output
0-4V Output
0-5V Output
Digital Output
4-20mV Output
AC Fuga transductor de corriente
AC Zero Flux Leakage Current Transducer
DC Leakage Current Transducer
RS485 output
Transductor de potencia
Otro transductor
Frequency Transducer
Fuera de juego transductor de la alarma
Senal del transductor
Transductor de temperatura
Sensores de efecto Hall
Closed Loop Type Current Sensor
6KA-20KA Type
Split Core Type
Hall Effect Voltage Sensor
Open Loop Type Current Sensor
Split Core Hall Effect Sensor
AC Current Transducer
0-10V AC current transducer
0-5V
0-15A Input
4-25mA
Single & Two Element
Special Output
Three Element
Fiber Optic Current Sensor
Hall Large Current Sensor
Lead Acid Battery Monitoring System
12V
2V